רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם

אדריכלות בתים 

אדריכלות בתים בכלל ואדריכלות פנים ועיצוב בפרט אינן מסתכמים בצביעת קיר ובחירת רהיטים כאלו או אחרים. אם כל האנשים היו יודעים מה כוללים שלבי התכנון, העיצוב והביצוע ועד הגימור עם האבזור המשלים לחלל, הם היו מבינים כמה אחריות יש על כתפם של אותם אדריכלים ומעצבים. להביא מקום מנקודה הנוכחית לנקודה בה הלקוח יהיה מרוצה מהתוצאה על כל היבטיה זה לא דבר של מה בכך. זה מצריך ניסיון, ידע, מעוף יצירתי ותעוזה ואת כל אלו ניתן למצוא רק אצל מעטי מעט.

אדריכלות בתים ומשרדים – לא רק על היופי לבדו.

כאשר אנו ניגשים לפרויקט מסוים של אדריכלות בתים והעיצוב הפנימי שלהם היופי כמובן הוא אחד הפרמטרים המרכזיים אליהם נכוון, אך ישנם פרמטרים לא פחות חשובים. התהליך כולו מתחיל בעצם בלמידה של הלקוח, צרכיו וחלומותיו. זאת לא תהיה חכמה גדולה לעצב חלל מרהיב אשר איננו יענה על צורכי הלקוח כי יפה ככל שיהיה, אם זה לא מרגיש טבעי, מזמין וטבעי ללקוח אז כנראה שהאחראי על התכנון, העיצוב וביצוע העבודה לא עשה אותה כפי שצריך. כפועל יוצא מכל אלו, יש לבחור בקפידה את בעל המקצוע אשר ברצונכם לעבוד איתו ויש כמה דרכים לדעת למצוא את האחד הנכון, לפניכם שתי עצות מועילות:

  • לישון בראש שקט: בראש ובראשונה, לא ניתן לתיק עבודות, יפה ככל שיהיה, לסנוור אותנו וישר לבחור את האדם הנכון לעבודה. לוותק וניסיון חשיבות מכריעה בבחירה שכזאת. כמו כן, יש להפריד בין וותק לניסיון. בלא מעט מקרים למעצב או אדריכל הפנים יהיה ניסיון רב בעיצוב משרדים אך לתחום הבתים הוא נכנס לא מזמן. בנוסף, וודאו כי למשרד האדריכלות והעיצוב איתו אתם עובדים יש גב כלכלי איתן מאחוריו. בלא מעט מקרים נתקלנו באנשים אשר בעל המקצוע פשט את הרגל ואת כספם הם כמובן לא ראו בחזרה.
  • אין כחכמת ההמונים: בכמה לחיצות כפתור תוכלו להגיע לאנשים שעבדו עם איש המקצוע, לקרוא ביקורות, לקבל המלצות ולהשוות מחירים. נצלו את הרשת ועשו מחקר מעמיק, אחרי הכל ההשקעה בעיצוב היא לא זולה ומשמעותית לעתיד.

אדריכלות בתים קטנים או גדולים - איליה שלומוב

 

איליה שלומוב – אדריכל בתים פרטיים שמעצב לכם את העתיד בצורה הנכונה

משרד אדריכלות הפנים והעיצוב בייסודו וניהולו של איליה שלומוב הגיע בזכות למקום המוביל בעולם העיצוב בו הוא נמצא. מאות פרויקטים ואלפי לקוחות מרוצים באמתחת המשרד אשר דוגל במקצועיות, הקשבה ללקוח, ליוויו הצמוד והעבודה הזריזה אשר אינה באה על חשבון האיכות. כאשר זה מגיע לעיצוב פנים, אדריכלות בתים ומשרדים ובמילה אחת באמנות, אין מקום להתלבטות. הרימו טלפון וכבר בשיחה הראשונה גם אתם כבר תבינו על מה אנחנו מדברים.

אדריכלות בתים פרטיים

כל אדם חולם על המקום המושלם לו יוכל לקרוא בית. על מנת להבטיח את תכנונו של המבנה ועיצובו באופן המתאים לכם ביותר, חשוב יהיה להיעזר בשירות אדריכלות בתים אשר מוענק על ידי איליה שלומוב עיצוב ואדריכלות פנים. המשרד מקפיד על רמת עיצוב גבוהה עם דגש על פונקציונאליות, אסתטיקה ובחירת חומרים איכותיים בעיצוב עכשווי ומתקדם, זאת בהתאמה מדויקת לצרכים ולרצונות של הלקוח.

אדריכלות בתים בהתאמה אישית ומדויקת

אדריכלות בתים מתייחסת לשילוב של כל הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם לכדי עיצוב בית ייחודי ומרשים במיוחד. אין זה מפתיע כי על מנת להבטיח את השלמת משימה זו על הצד הטוב ביותר, חשוב יהיה להיעזר בשירותיהם של האדריכלים המובילים והמנוסים בתחום.

ביתו של אדם אינו רק מבצרו, אלא גם המקום הנעים והשקט בעולם בו יכול האדם לחוות את החיים בצורה המועדפת עליו, לארח חברים ומשפחה, לפתח את עצמו ולנוח בו בסופו של יום ארוך ומתיש. על מנת ליצור את הבית החלומי הזה בהתאמה מדויקת ואישית לכל צורך שלכם, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של אדריכל מיומן אשר יודע לאפיין בצורה הנכונה את הצרכים והחלומות שלכם ומתאים עבורם את הפתרונות המעוצבים והאיכותיים ביותר. כך תוכלו למעשה גם אתם ליהנות משדרוג הבית שלכם למקום מעוצב ומרשים אשר מעניק לכם את האפשרות ליהנות מעיצוב ייחודי ומענה פרקטי למהלך חייכם.

איליה שלומוב – אדריכלות ועיצוב בתים פרטיים

תכנון בתים ועיצוב שלהם על ידי אנשי המקצוע מהווה את הדרך האידיאלית אל עבר הקמתו של בית החלומות שלכם. בעת פניה אל איליה שלומוב עיצוב ואדריכלות פנים, ניתן יהיה ליהנות מיחס אישי ואדיב בכל שלב ופתרונות יצירתיים, חדשניים ומרשימים במיוחד לכל צורך פונקציונלי בבית או סגנון עיצוב אישי המועדף עליכם. לקבלת מידע נוסף, הצעת מחיר משתלמת במיוחד ומענה לכל שאלה ובקשה, צרו קשר עם המשרד כבר היום באתר או במספר הטלפון 050-6855651.

רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם