רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם

אדריכלים במרכז

התפקיד של אדריכלים במרכז הוא חשוב מאין כמותו. אף על פי שישנם אזורי פיתוח בתנופה מדהימה בפריפריה, אולם הביקוש ליחידות דיור, בתים פרטיים ובנייני משרדים באזור המרכז לעולם יהיה גבוה יותר וזאת מפאת הביקוש לעבודה וקרבה לעורקים הראשיים של ארצנו הקטנטונת. בנוסף, בתור ארץ אשר הוקמה לפני כמה עשרות שנים והתפתחה למעצמה בתחומים רבים לרבות בעולם האדריכלות ועיצוב הפנים. עם קצב ההתפתחות והקדמה זריזות העבודה של האדריכל מבלי לפגוע באיכותה הוא קריטי ולא כולם עומדים בקצב.

איך לבחור אדריכלים במרכז

אם כן, חסכנו במשך זמן רב, אנחנו עובדים בדם יזע ושתי עבודות כל אחד וסוף סוף הגענו לרגע עליו חלמנו במשך שנים, לבנות בית בישראל. אז איך נדע לבחור אדריכל מתוך כל כך הרבה אדריכלים במרכז הארץ? ריכזנו בקצרה כמה טיפים:

  • הפרסום הטוב ביותר הוא הפרסום מפה לאוזן. ישבתם לארוחה עם המשפחה המורחבת? עם חברים? שאלו אותם אם יצא גם להם לעבוד עם אדריכל מסוים ואם הם ממליצים על עבודתו. תוכלו לקבל ממקור ראשון מושג על טיב העבודה, העמידה בזמנים ויחסי האנוש והשירות שקיבלו.
  • אם כבר יש לכם חזון איך יראה בית חלומותיכם (בהערכה גסה) ואתם כבר מתעניינים בחנויות רהיטים, נגריות וחנויות לעיצוב הבית, אין כעצה של בעל ניסיון אשר בא מן התחום.
  • נתקלתם בבית מעוצב במקרה? טיילתם בחו"ל וקיבלתם השראה לעיצוב אירופאי או אסייתי? התחילו להתעניין איזה אדריכל פנים או מעצב מתמחים בתחומים אלה.
  • דוד גוגל ודוד פייסבוק כאן לרשותכם!!! השארנו את הטוב לסוף. הרשת, מקור המידע האינסופי נמצא ממש מתחת לאצבעותיכם. בקשו המלצות בפייסבוק, קראו ביקורות בגוגל, השוו מחירים וראו תיקי עבודות, כי החכמה הכי מדויקת היא חכמת ההמונים!

מעצב פנים במרכז

אדריכלים במרכז – למצוא את היופי שבפנים

משרד העיצוב ואדריכלות הפנים של איליה שלומוב הינו אחד המובילים בתחום בקרב אדריכלים במרכז הארץ. עם דגש על אסתטיקה, פונקציונליות, עבודה עם החומרים האיכותיים ביותר ואהבה, בעיקר אהבה! פנו אלינו בטלפון או דרך האתר שלנו וביחד, בקשב ובצעידה משותפת נעצב את מה שבעתיד הקרוב יהפוך לבית חלומותיכם.

רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם