רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם

אדריכל בתי יוקרה

אדריכל בתי יוקרה ומעצב פנים הם שני תחומים שונים אשר הולכים יד ביד. אולם, אם בעבר האדריכל היה אמון גם על העיצוב הפנימי של הבית, הרי שכיום, עם התפתחות עולם העיצוב לאסכולות ונישות שונות רבים המשפצים או המעצבים את בתיהם אשר יעדיפו לשכור את שירותיהם של האדריכל ומעצב הפנים בנפרד. שני בעלי התפקידים אינם באים אחד על חשבו רעהו, נהפוך הוא, הם משלימים אחד את השני ועם שיתוף פעולה נכון בינם לבין הלקוח נוצרת הרמוניה וקסם. כמו כן, כאשר מדובר באדריכלות ועיצוב של בתי יוקרה שזוהי נישה ספציפית המתאימה לנתח קטן וספציפי מתוך האוכלוסייה חשוב שרק בעלי מקצוע עם יידע וניסיון רבים יכנסו להרפתקה שכן, בית יוקרה הוא בית עם מאפיינים שונים בעיצוב ולרוב הדיירים המתגוררים ירצו לבדל את עצמם מחבריהם בעלי בתי יוקרה אחרים. אי לכך, יש צורך בחשיבה שונה, עם פתרונות וחומרי גלם שונים אשר ישברו את המראה הסטנדרטי ויבדלו את החלל על פי רוחם וחזונם המשותף של הלקוח, של המעצב ושל האדריכל.

כיצד לבחור אדריכל בתי יוקרה ומעצב?

פה לאוזן הוא הפרסום האמין והטוב ביותר. התייעצו עם חברים אשר עבדו עם אדריכל בתי יוקרה ומעצב, בקשו לדעת איך היה תהליך התכנון, האם היה קשב מצדם, האם הם עמדו בזמנים ואיך יחסי האנוש שלהם. אדריכל, מעצב או כל נותן שירות אחר, מוכשר ככל שיהיה, נמדד קודם כל על התאמתו לקו המחשבה של הלקוח ולפני הכל על היותו בן אדם שנעים לעבוד איתו. זה אולי נשמע מוזר, אך יש לזה חשיבות רבה על התוצאה הסופית.

התחילו לעשות חקר שוק ברחבי הרשת. במרחק הקלקה תוכלו לבקש עצות, ייעוץ והמלצות על אדריכלים ומעצבים, לקרוא ביקורות ולערוך השוואת מחירים והכי חשוב כמובן, לראות את תיק העבודות שלהם ולראות לאיזה קו של איזה אדריכל או מעצב פנים אתם מתחברים יותר.

 

אדריכל בתי יוקרה

אדריכל בתי יוקרה – כאשר איכות, כשרון ואנושיות נפגשים

'איליה שלומוב – אדריכלות פנים ועיצוב' הוא מהמובילים בתחום באדריכלות הפנים והעיצוב בארץ בכלל ובמרכז בפרט. באמתחת המשרד, מאות פרויקטים ולקוחות מרוצים. אנו גאים בעובדה שאין פרויקט ולו אחד שביצענו הדומה לשני. אז אם אתם מחפשים אדריכל בתי יוקרה או מעצב פנים פנו אלינו וביחד נגרום לאורחים הבאים שלכם לפעור את פיהם.

רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם