רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם

עיצוב בתים מודרניים 

עיצוב בתים מודרניים פרטיים או או דירות יוקרה מצריך אדריכל פנים או מעצב בעלי מעוף יצירתי, ראיה מרחבית וכשרון. אך בעיקר, עם רגישות והקשבה לצורכי לקוחותיהם, הכלה והבנה של הדברים ותכנון חזון משותף.  לאחר שכל אלו קורים המעצב מכין הדמיה וביחד עם הדיירים מחליטים אם לצאת לדרך או לעשות שינוים כאלו או אחרים. אחרי הכל, הבית זה המבצר שלנו, מעוזנו, ואם בבית לא נרגיש בבית אז באף מקום לא נרגיש בבית.

עיצוב בתים מודרניים – זה לא רק להתאים צבעים

עולם העיצוב לא מפסיק לחדש ולהתחדש. אדריכל פנים או מעצב פנים אשר בקיא בתחום של עיצוב בתים מודרניים ומביא איתו ניסיון ויידע רבים. הוא יודע מה הטרנדים המובילים בעולם ואיך לשלבם כך שישדרו בית, הוא מוצא פתרונות עיצוב ייחודיים אשר יתאימו למאפייני הנכס ומפרטו הטכני וכמו כן כמובן, שהכול יתאים לאורח החיים של הדיירים.

שוק האדריכלות ועיצוב הפנים מוצף היום באנשי מקצוע בעלי רמת לימודים כזאת או אחרת. חלקם סיימו קורס של כמה חודשים, חלקם לימודי תעודה של שנה וחלקם עם תואר ראשון בעיצוב. חשוב שתבחרו את האחד הנכון לעיצוב הנכס היקר שלכם. על כן, בקשו המלצות מחברים ומשפחה. בקשו המלצות גם ברשתות החברתיות, קראו ביקורות, השוו מחירים וכנסו לכמה שיותר אתרים של מעצבים על מנת לראות אם תיק העבודות שלהם מוצא חן בעיניכם, אתם תראו שלחלק מהעבודות אתם מתחברים יותר, לחלקן פחות ולמעצבים ואדריכלי פנים שונים גם קווי עיצוב שונים. אל תמהרו לקפוץ על הקו העיצובי הראשון שמוצא חן בעיניכם, ראו עוד עבודות, תמיד יצוץ לכם עוד רעיון ועוד רעיון ודעתכם עוד תשתנה עד שלב הביצוע המעשי של השיפוץ והעיצוב.

 

עיצוב בתים מודרניים

עיצוב בתים מודרניים – יש מי שדואג לך

הקו המנחה שלנו וזה שחרטנו על דגלנו במשרד 'איליה שלומוב – אדריכלות פנים ועיצוב' הוא העבודה המשותפת עם הלקוח. בסופו של יום אנו מודעים לכך שהוא ומשפחתו הם אלו שבשנים הקרובות ילכו לישון ולהתעורר בו. במקביל להקשבה ללקוחות אנו מעלים רעיונות מניסיוננו וטעמנו ומגיעים ביחד איתו לחוט המקשר בקו העיצובי. פנו אלינו לשיחת ייעוץ ללא עלות והמומחים שלנו ישמחו לתת לכם פרטים נוספים. כי עיצוב בתים מודרניים זאת ההתמחות שלנו אשר הופכת אותנו למובילים בתחום.

רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם