רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם

עיצוב פנים חנויות 

החשיבות בימינו של עיצוב פנים חנויות היא הרת גורל. אם פעם שלט חיוור שכתוב עליו נעלי גרינברג וערמות של נעליים על מדפים היו עושים את העבודה הרי שכיום לחנויות שכאלו אין זכות קיום. העולם מתקדם, הטרנדים אינם מפסיקים להתחלף ומי שלא עומד בקצב לא נשאר במשחק לאורך זמן, בייחוד כאשר המגמה העולמית נוטה לקניות ברשת ולא בהגעה אל החנות עצמה. מכאן נובע שמקום העיצוב במשוואה הוא חשוב ביותר. בכדי להוות פקטור משמעותי במרוץ הבלתי פוסק הזה לא נסתפק בעיצוב שאנחנו בעצמנו נחשוב עליו, אלא באדריכל פנים, מעצב פנים או מעצב חלל מסחרי. מהסיבה הפשוטה שמלבד הכישרון, המעוף היצירתי שלהם והקו העיצובי שלהם, הם באים עם ניסיון, ידע ויד על הדופק על כל טרנד חדש ולוהט אשר גורם לאנשים להיכנס לחנות וחשוב מזה, גם לשהות בה יותר משתי דקות בודדות.

היתרונות של עיצוב פנים חנויות

  • הכי חשוב זה רושם ראשוני: לא משנה מאיזה תחום בא העסק. טקסטיל, הלבשה, הנעלה, מוצרי חשמל או ציוד לקמפינג. העיצוב הוא הדבר היחיד שייבדל אתכם מכל השאר וכאשר מדובר על מקומות כמו קניונים ומרכזים מסחריים זה לא משנה אם יהיה לכם סייל של 85%, אם לא תבלטו – לא תהיו קיימים.
  • העיקר החוויה: כמו שאנשים באים למסעדה לא רק בשביל ליהנות מהאוכל. הם נהנים מהתפאורה, המוסיקה הנעימה, השירות והאווירה הכללית. כך גם בהגיעם אל חנות הבגדים או התכשיטים. עיצוב קונספטואלי שישדר את הקו של המקום, מוזיקה טובה ומוכרנים חייכניים ייגרמו ללקוחות לשהות יותר בחנות ועוד לחזור אליה בעתיד.
  • כמו העיצוב כך גם המוצרים: עיצוב רשלני, חסר אסתטיקה וכזה שלא משדר את אותו המסר של המוצרים שאתם מוכרים באופן אוטומטי יצביע על איכותם. אם נחזור רגע להקבלה של המסעדה. אם תגיעו למסעדת פועלים לא תצפו לקבל מנות גורמה נכון?

עיצוב פנים חנויות – מדברים בשפה שלכם

וותק, ניסיון ומוניטין הם תוצאה. אבל אין תוצאות ללא דרך ואנחנו במשרד 'איליה שלומוב – אדריכלות פנים ועיצוב' מאמינים בדרך. אנחנו מאמינים שבעזרת סבלנות, הקשבה ללקוח שלנו, הכלה ותכנון משותף, אנו צועדים יד ביד אל עבר החזון שלו. עיצוב פנים חנויות זאת אומנות השמורה לאלו בעל המעוף והיצירתיות, אך לא פחות על הפונקציונאליות שלו שתביא מכירות. צרו אתנו קשר, המומחים שלנו ישמחו לתת לכם ייעוץ, ללא עלות כמובן.

עיצוב פנים מסחרי או עיצוב חלל מסחרי בעגה המקצועית הוא בעצם תחום עיצוב בו אנו נעצב חנות, מסעדת פופ אפ או דוכן בכנס בהתאם לקונספט של המוצר או השירות אותם מוכרת החברה ובהתאם לבריף מסודר לאחר שלמדנו את צורכי העסק וצורכי הלקוח. טיב העיצוב יעיד גם על טיב המוצר או השירות לטוב או למוטב. הרי לא נכנס לחנות תכשיטים אשר מעוצבת כמו מוסך או מסעדת יוקרה שנראית כמו חומוסיה. לא נפנה לדוכן של חברת סלולר אם נראה שהוא מספק גם שירותי לוטו ו-ווינר ומכאן נובע שחייב להיות קשר ישיר בין עיצוב החלל המסחרי לדעת הצרכן על המוצר עצמו. כמו כן, במקומות כמו קניונים, שדרות מלאות המסעדות, פאבים ובתי קפה וכנסים גדולים עם אלפי דוכנים חשוב מאוד גם לבלוט ולצוד את עיני הלקוח לפני כל היתר, שהרי אם הוא יכנס לעסק שלכם רק אחרי סיבוב בכמה עסקים אחרים הסיכוי שהוא יצרוך מכם ירד משמעותית.

עיצוב פנים חנויות

עיצוב פנים מסחרי – איך למצוא את המעצב הנכון

למעצבים שונים אג'נדות שונות וקו עיצובי הייחודי רק להם. יש כאלו אשר בוחרים לדוגמא להתמחות באסכולה של עיצוב בסגנון המזרח הרחוק, ישנם כאלו אשר הקו העיצובי שלהם הוא רטרו ונוסטלגיה וגם כאלו אשר בוחרים קו חדשני, מודרני ועדכני. על כן, בראש ובראשונה עליכם יהיה לקבל החלטה על הסגנון או הקו המנחה לפיהם תרצו ללכת. שנית, כמובן שבימינו הכל נגיש ברשת בכלל וברשתות החברתיות בפרט. שם נוכל לקרוא ביקורות, לבקש המלצות, לראות עבודות שונות של מעצבים שונים וכמובן, להשוות מחירים. אולם, אנו היינו ממליצים לכולם שדווקא בתחום העיצוב החלל המסחרי תעשו קת עבודת רגליים ותסתובבו בין חנויות ודוכנים, תקשיבו למוזיקה, תראו את הצבעים ותרגישו את האווירה על מנת לקבל השראה מהדבר האמתי ולא ממסך המחשב.

עיצוב פנים מסחרי – אל תהמרו על העסק שלכם

עם שנים של ניסיון, מאות, אם לא אלפי פרויקטים ולקוחות מרוצים משרד אדריכלות הפנים והעיצוב – איליה שלומוב מוביל את תחומי עיצוב הפנים ואת בכלל וכמובן עיצוב פנים מסחרי בפרט. אנו גאים בכך שבעזרת ההתמדה וההקשבה לקהל לקוחותינו תרמנו לעסק שלהם לפרוח. אם גם אתם בעלי עסק וגם אתם רוצים שאת החנות שלכם יראו לפני כל השאר, פנו אלינו ונדאג להתאים את העיצוב שלו למוצר, אליכם ובעיקר, ללקוחות הפוטנציאלים שלכם.

 

רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם