רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם

עיצוב פנים משרדים 

עיצוב פנים משרדים הוא לא רק למען היופי. בשנים האחרונות תחום חדש נחקר לעומק ומיליארדי דולרים מושקעים במחקרים בכל רחבי העולם. התחום בו עוסקים המחקרים נקרא – 'חוויית העובד'. זה התחיל בתאגידי ענק כמו גוגל, פייסבוק ומיקרוסופט, המשיך בחברות סטארט אפ והייטק והיום כבר כמעט כל עסק, קטן כגדול משקיע בתחום רווחת העובדים. הקלישאה המוכרת "עובד מרוצה הוא עובד טוב" היא אמנם קלישאה, אבל היא הקלישאה הכי נכונה ומדויקת שיש. 'חוויית העובד' היא בעצם להעניק לעובד תנאים אופטימליים ויחס אדיב גם בדברים אשר אינם קשורים לעבודה. במקרים מסוימים טיולי גיבוש או ערבי חברה, אבל בעיקר בהוספה של חללים לרווחתם כמו חדר מנוחה, חדר משחקים עם שולחן ביליארד ועיצובים חמים יותר ופחות תעשייתיים על מנת שהעובדים ירגישו בבית ולא בעוד משרד אפרורי עם מנורות פלורסנט…

עיצוב פנים משרדים – חשוב לדעת

עיצוב פנים משרדים יוכל להיעשות על ידכם ובעצמכם. אולם, ההמלצה תהיה לעבוד עם בעלי מקצוע כגון אדריכלי ומעצבי פנים על מנת להיעזר בניסיונם, ביידע ובכישרון שלהם. אותם אדריכלים ומעצבים, בעזרת קשב רב וסבלנות, ילמדו את אופי המשרד, את הקו מחשה שלכם, האני מאמין שלכם וכמו כן, את ההון האנושי של המשרד כאשר בסופו של יום, הוא קהל היעד העיקרי לשמו אנחנו התחלנו את כל התהליך.

כיום בעלי עסקים בקלות יכולים לגלוש ברחבי הרשת בכלל והרשתות החברתיות ולקבל השראה. לקרוא ביקורות, לבקש המלצות על אדריכלי פנים ומעצבים מאנשים אשר עבדו איתם, לראות תיקי עבודות באתרים שלהם ולערוך השוואות מחירים. כי אחרי הכל, כאשר 95% מהמחקרים מראים שתפוקת העובדים המרוצים מזנקת ב – 21% יותר עיצוב המשרד מקבל משמעות אחרת וערך מוסף. Win win כבר אמרנו?

עיצוב פנים משרדים  – סביבת עבודה שנותנת יותר

אם כך, למדנו – עיצוב פנים משרדים יעשה טוב לך, לעסק ובעיקר לעובדים. תפוקתם תעלה, הם יחזרו עם חיוך לביתם ובא שלום על ישראל. איליה שלומוב הוא הבעלים והמייסד של משרד אדריכלות פנים ועיצוב הגיע להיות המוביל בתחום בזכות ההתמדה, הכישרון והמעוף היצירתי שלו. עם יצירת מראה נקי ומוקפד, דגש על אסתטיקה, פונקציונליות ועבודה עם החומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר אין מקום לטעויות. צרו עמנו קשר וביחד נעצב סביבת עבודה שתגרום לכול מי שלא עובד שלכם לקנא.

 

תכנון משרדים הוא כבר מזמן הרבה מעבר ליופי או ראווה. כמובן שיופי וראווה הינם מרכיבים חשובים מאד בתחום עיצוב הפנים של המשרד, אמנם, ישנו מרכיב חשוב מהם, התאמה לצורכי המשרד בכלל ולתכנון ניצול החלל שלו לתפוקה מרבית של העובדים בו. כיום בניגוד לעבר, לכל שולחן, חדר או שולחן בחלל יש חשיבות ומחשבה רבות מאחוריהן, אפילו מיקום השירותים משחק פה תפקיד. מעבר לכך, משרד שאר משקיע בעיצוב נכון יוכל להפיק יותר מהעובדים בו במידה והם ירגישו שכשהם מגיעים לעבודה הם מגיעים לביתם השני. נשמע הזוי? במאמר זה ניגע בקצרה בתחום מרתק הנקרא 'חוויית העובד'.

עיצוב פנים משרדים

תכנון משרדים עם עובדים מרוצים

אנחנו לא המצאנו את הגלגל. אנחנו נשענים על אלפי מחקרים הנעשים בשנים האחרונות המצביעים על כך שהקלישאה הידועה "עובד מרוצה הוא עובד טוב" היא מדויקת להפליא. הראשונים לחקור את הנושא היו תאגידי הענק כגון מיקרוסופט, אמזון, פייסבוק וגוגל ולאחריהן התחום נכנס חזק לחברות הזנק והייטק. אנו שומעים רבות על חדרי מנוחה, חדרי משחקים וחללים משותפים המשולבים בבנייני משרדים חדשים ועכשוויים. אלו נועדו לתת לעובדים את התחושה שגם בעבודה הם יכולים לקחת רגע אוויר וליהנות. תכנון מקומות הישיבה בחלל פתוח יכול לאחד ולגבש את העובדים ושילוב צמחייה ואלמנטים ירוקים ייגרמו להם להיות נינוחים ולתת מעצמם יותר. וזה רק חלק קטן מההשפעות של תכנון משרדים נכון. לכל דבר ולו הקטן ביותר יש משמעות רבה בהצלחה של המשרד כולו.

אל תישארו מאחור.

אם גם אתם בעלי משרד או חברה ורוצים להפיק מעובדיכם יותר ואף לגרום להם להרגיש טוב בהרבה אנחנו כאן בשבילכם. כבר שנים רבות ומאות פרויקטים באמתחתנו במשרד 'איליה שלומוב – אדריכלות פנים ועיצוב'. הקו המנחה של המשרד הוא להקשיב לרצון הלקוח, לעצום עיניים ולראות על מה הוא חולם, לנתח את החלל של המשרד ורק אז להביא מניסיוננו בתכנון, בעיצוב ובביצוע. אנחנו חיים את תחומי אדריכלות הפנים והעיצוב ואנו כול הזמן עם יד על הדופק על מנת להישאר עכשוויים וחדשניים ולעבוד עם הכלים וחומרי הגלם המתקדמים והאיכותיים בעולם. אז אם גם אתם רוצים להפיק יותר מהעובדים שלכם ולא פחות חשוב, שהם יפיקו יותר מעצמם כי יהיה להם כיף להגיע לעבודה צרו עמנו קשר ונדאג שבמהרה החלום שלכם יתגשם.

רוצים עיצוב חדש? אנחנו כאן בשבילכם